Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 41 dlr, silver, 18/1900-tal, gammal fransk- och svensk modell, Queens pattern mfl, längd 10-23 cm, total vikt ca 1379 g
Smärre slitage, enstaka gravyr
526257
2018-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här