Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BESTICK, 41 dlr, silver, 18/1900-tal, gammal fransk- och svensk modell, Queens pattern mfl, längd 10-23 cm, total vikt ca 1379 g

Smärre slitage, enstaka gravyr

526257

2018-03-11