Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, dynplymåer, klädd i JP Baker "Hydrangea birds", utfällbara sidopartier, längd ca 228, sitthöjd ca 48 cm
Klädsel med slitage
526285
2018-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här