Soffa 1900-tal

Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, dynplymåer, klädd i JP Baker "Hydrangea birds", utfällbara sidopartier, längd ca 228, sitthöjd ca 48 cm

Klädsel med slitage

526285

2018-03-11