Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
300 EUR
SKRIVBORD, intarsia, mässingsdekor, England, 1900-tal, höjd 81, bredd 58,5 och djup 51 cm.
Ställvis slitage och sprickor.
526291
2018-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här