Engelskt skrivbord

Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord

Klubbat för:

120 EUR

300 EUR

SKRIVBORD, intarsia, mässingsdekor, England, 1900-tal, höjd 81, bredd 58,5 och djup 51 cm.

Ställvis slitage och sprickor.

526291

2018-03-17