Taklykta

Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TAKLYKTA, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, mässing, rak form, för 3 ljus, höjd ca 61 cm

Lagningar, renoverad

526314

2018-03-11