Engelskt matbord

Engelskt matbord
Engelskt matbord
Engelskt matbord
Engelskt matbord
Engelskt matbord
Engelskt matbord

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

MATBORD, England, 1800-tal, mahogny, med tilläggsskiva, bordet förlängt 106x203 cm, utan tilläggsskiva 106x151 cm, höjd 71,5 cm.

Smärre slitage.

526350

2018-03-18