Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VEIKKO AALTONA (Finland/Sverige, 1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Aaltona -76, olja på duk, ca 73x60 cm

526371

2018-03-14