Karl-Erik Ekselius fåtöljer

Karl-Erik Ekselius fåtöljer
Karl-Erik Ekselius fåtöljer
Karl-Erik Ekselius fåtöljer
Karl-Erik Ekselius fåtöljer
Karl-Erik Ekselius fåtöljer
Karl-Erik Ekselius fåtöljer
Karl-Erik Ekselius fåtöljer
Karl-Erik Ekselius fåtöljer

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, JOC, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, med benställning i teak, helklädda i brunt skinn, knappförsedda, höjd ca 88, 70x60 cm

Bruksslitage

526387

2018-03-11