Uppläggningsfat serveringsbricka nysilver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, 4 st, COCKTAILSERVERINGSBRICKA, nysilver, 1900-tal, brickans mått 44x12 cm

Bruksslitage, ett fat

526400

2018-03-11