Bordslampa 1800-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, förgylld brons, dekorornament av putti, postament av porslin på fot av brons, total höjd inklusive medföljande skärm ca 70 cm
Renoverad, kompletterad, delvis omarbetad, puttisens attribut saknas
526415
2018-03-11