Spegel 1700-talets andra hälft

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, träskuren dekor, framtagen originalförgyllning, med Stockholms hallstämpel, kvicksilverfolierat glas, 49 x 26 cm

Slitage, lagningar

526430

2018-03-16