Gröna Anna servisdelar

Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar
Gröna Anna servisdelar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, "Gröna Anna", servis, 50 dlr, bestående av: 23 mattallrikar, 13 djupa tallrikar, 7 förrättstallrikar, 2 assietter, karott med lock, 3 serveringsfat, tillbringare

Enstaka delar med nagg/slitage

526437

2018-03-19