Neapelbukten oljemålning

Neapelbukten oljemålning
Neapelbukten oljemålning
Neapelbukten oljemålning
Neapelbukten oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Neapelbukten, olja på duk, ca 24x34 cm

Krackeleringar

526453

2018-03-13