Skrivbord, Louis XV - stil

Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil
Skrivbord, Louis XV - stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, mahognyfanér, tre lådor i sarg, svängda ben, beslag i mässing, höjd 76, 137x69 cm

Löst ben, mutter saknas, skrivskyddet något löst, smärre mindre skador/ fanérbortfall, nyckel saknas

526500

2018-03-13