Cartier Santos armbandsur
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARTIER, damarmbandsur, Santos, guld/stål, ca 1985, automatisk, safirglas, boettnr., 090269264, originallänk, viklås, diameter 24 mm, inkl. originaletui, instruktionsbok samt certifikat stämplat 1985
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla, logga på viklås borta, bruklsslitage
526510
2018-03-13