Fickur 3 st silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, 3 st, silver, Schweiz, diameter ca 66 mm, England, diameter 56,5 mm samt ett från 1700-talets slut med fodral från Wurnitt London, s.k. poker and beatle visare, diameter ca 51 mm
Slitage, fungerar ej
526511
2018-03-13