Stolar Taserud
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARL ERIKSSON, TASERUD, stolar 5 st, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitmålad och bronserad dekor, sitthöjd ca 44 cm, medföljer dokumentation av tillverkning och beställning
Slitage
526535
2018-03-13