Stolar Taserud

Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud
Stolar Taserud

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

KARL ERIKSSON, TASERUD, stolar 5 st, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitmålad och bronserad dekor, sitthöjd ca 44 cm, medföljer dokumentation av tillverkning och beställning

Slitage

526535

2018-03-13