Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS MÖLLERBERG (1892-1954): Gosse, signerad och daterad N. Möllerberg -42. brons, gjutarmärkt Brod. Grage Broncstober, höjd 20, med träsockel 28 cm
526562
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här