Nils Möllerberg
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NILS MÖLLERBERG (1892-1954): Gosse, signerad och daterad N. Möllerberg -42. brons, gjutarmärkt Brod. Grage Broncstober, höjd 20, med träsockel 28 cm
Kuntoraportti
526562
Päivämäärä:
2018-03-13