Nils Möllerberg

Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

NILS MÖLLERBERG (1892-1954): Gosse, signerad och daterad N. Möllerberg -42. brons, gjutarmärkt Brod. Grage Broncstober, höjd 20, med träsockel 28 cm

Kuntoraportti

526562

Päivämäärä:

2018-03-13