Soffa/dagbädd

Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd
Soffa/dagbädd

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, modell 451, France & Daverkosen, Danmark, 1960-tal, teak och rotting, randig textilklädsel, längd ca 200 cm, sitthöjd ca 44 cm, höjd ca 83 cm

Bruksslitage, sprickor i ryggstödet, ställvis solblekt stomme

526689

2018-03-13