Moderna Möbler David Rosén skåp och bokhylla
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID ROSÉN, "Futura", skåp och bokhylla, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérade i mahogny, beslag i mässing, dörrspeglar i relief, invändigt med hyllor och lådor, bägges höjd ca 178, 112x48 cm, nycklar medföljer
Bruksslitage, repor och fläckar
526691
2018-03-13