Korg rotarbete

Korg rotarbete
Korg rotarbete
Korg rotarbete
Korg rotarbete
Korg rotarbete
Korg rotarbete
Korg rotarbete
Korg rotarbete

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORG, Kina, 1900-tal, rotarbete, höjd inkl hänkel ca 60 cm

Smärre skador

526718

2018-03-14