Felix Eyskens oljemålning

Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FELIX EYSKENS (Belgien, 1882-1968): Hamnbild, signerad, olja på pannå, 20x28 cm

526731

2018-03-14