Carl Magnus oljemålning Modern konst

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): "Twin", signerad och daterad Carl Magnus 1979, olja på duk, ca 80x100 cm

526746

2018-03-31