Visitkortshållare skuret trä

Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä
Visitkortshållare skuret trä

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

VISITKORTSHÅLLARE, 1900-talets början, skuret trä, med dekor i gulmetall, mansfigur med bricka, höjd ca 29 cm

Sprickor, smärre slitage

526754

2018-03-14