Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
VISITKORTSHÅLLARE, 1900-talets början, skuret trä, med dekor i gulmetall, mansfigur med bricka, höjd ca 29 cm
Sprickor, smärre slitage
526754
2018-03-14