Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHANN GEORG MEYER VON BREMEN (Tyskland 1813-1886): Interiör med barn, signerad och daterad Meyer von Bremen 1852, olja på duk, 20,5x16 cm
Skador, krackeleringar och färgbortfall
526766
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här