Bojaner Kina

Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina
Bojaner Kina

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av bl a pioner och antikviteter, höjd ca 31 cm

Ett lock ej tillhörande, locken med skador, smärre nagg

526768

2018-03-14