Bord bambuimitation

Bord bambuimitation
Bord bambuimitation
Bord bambuimitation
Bord bambuimitation

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 1 par, 1960/70-tal, kolonialstil, spegelglas på metallstativ i bambuimitation, förgylld, höjd 44, 69x60 cm

Smärre färgbortfall

526794

2018-03-13