Cartier Love ring 18 k vitguld
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARTIER, "Love ring", 18 k vitguld, 3 briljanter totalt ca 0,15 ct, kvalité ca TW(G)/VS2, stämplad AV0987, ringstorlek 16,2 mm/52, vikt ca 8,8 g, originaletui samt ytterbox
Ytterkartong med klistermärken, bruksslitage
526798
2018-03-13