Cartier Love ring 18 k vitguld

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARTIER, "Love ring", 18 k vitguld, 3 briljanter totalt ca 0,15 ct, kvalité ca TW(G)/VS2, stämplad AV0987, ringstorlek 16,2 mm/52, vikt ca 8,8 g, originaletui samt ytterbox

Ytterkartong med klistermärken, bruksslitage

526798

2018-03-13