Bodil Hedlund oljemålning

Bodil Hedlund oljemålning
Bodil Hedlund oljemålning
Bodil Hedlund oljemålning
Bodil Hedlund oljemålning
Bodil Hedlund oljemålning
Bodil Hedlund oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BODIL HEDLUND (född 1946): Komposition med byggnader, signerad Bodil Hedlund, olja på duk, 46x55 cm

Ram saknas

526799

2018-03-13