Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): (7), Stilleben och stockholmsmotiv, signerade, delvis stämpelsignerade, numrerade, bladmått ca 54x76 cm
Smärre hanteringsveck, ngt gulnade
526813
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här