Einar Jolin färglitografier

Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): (7), Stilleben och stockholmsmotiv, signerade, delvis stämpelsignerade, numrerade, bladmått ca 54x76 cm

Smärre hanteringsveck, ngt gulnade

526813

2018-03-14