Bergliot Kvarnare

Bergliot Kvarnare
Bergliot Kvarnare
Bergliot Kvarnare
Bergliot Kvarnare
Bergliot Kvarnare
Bergliot Kvarnare

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGLIOT KVARNARE (född 1943), "Näckrosblad" II, signerad Bergliot Kvarnare, olja på duk, ca 58x47,5 cm

Ram saknas

526814

2018-03-13