Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGLIOT KVARNARE (född 1943), "Näckrosblad" II, signerad Bergliot Kvarnare, olja på duk, ca 58x47,5 cm
Ram saknas
526814
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här