Meta Isaeus Berlin oljemålning

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

75 000 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): Nya Lingonflickorna, signerad och daterad på baksidan Meta Isaeus-Berlin 2013, olja på duk, 105x115 cm.

526815

2018-04-16