Sviten Bildstoder av Ola Billgren

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): "Bildstoder. 4 färglitografier efter verk av Auguste Rodin", komplett portfölj, signerade och daterade Ola Billgren -79, numrerade 149/200, ca 65x50 cm, ramade, originalmapp medföljer

526823

2018-03-13