Sviten Bildstoder av Ola Billgren
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001): "Bildstoder. 4 färglitografier efter verk av Auguste Rodin", komplett portfölj, signerade och daterade Ola Billgren -79, numrerade 149/200, ca 65x50 cm, ramade, originalmapp medföljer
526823
2018-03-13