Bord med marmorskiva

Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD med marmorskiva, 1800-talets slut, nyrokoko, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 74, diameter 57 cm

Skador, sprickor och färgbortfall

526828

2018-03-13