Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, devlis äldre, tillverkats av begagnat trä, bemålat, med 3 hyllor och 2 lådar, beslag i järn och mässing, höjd ca 221, 111x38 cm
Renoverat och kompletterat, förlust av färg, några beslag är senare, bruks och åldersrelaterat slitage.
526835
2018-03-13