Edit "Ecke" Zander oljemålning

Edit
Edit
Edit
Edit
Edit
Edit

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDIT "ECKE" ZANDER (född 1913), Abstrakt motiv, signerad och daterad Ecke Zander -57, olja på duk, ca 72 x 58 cm

526844

2018-03-13