Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDIT "ECKE" ZANDER (född 1913), Abstrakt motiv, signerad och daterad Ecke Zander -57, olja på duk, ca 72 x 58 cm
526844
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här