Marcel Mouly akvarell

Marcel Mouly akvarell
Marcel Mouly akvarell
Marcel Mouly akvarell
Marcel Mouly akvarell
Marcel Mouly akvarell
Marcel Mouly akvarell

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARCEL MOULY (Frankrike, 1918-2008): Komposition, signerad och daterad M Mouly -52, med dedikation samt signatur Marcel Mouly, akvarell, ca 48 x 64 cm

526847

2018-03-13