Artistide Maillol litografi

Artistide Maillol litografi
Artistide Maillol litografi
Artistide Maillol litografi
Artistide Maillol litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTISTIDE MAILLOL (Frankrike 1861-1944): "Modell I", monogramsignerad, färglitografi, ca 37x25 cm

Ej examinerad ur ram

526848

2018-03-13