Carl Peter Lehman oljemålning

Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

CARL PETER LEHMAN (Danmark/Sverige, 1794-1876), porträtt av kvinna, signerad Lehman vertikalt, olja på duk, ca 64 x 47 cm

Tryckskador, färgbortfall och krackelyr.

526849

2018-03-13