Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
CARL PETER LEHMAN (Danmark/Sverige, 1794-1876), porträtt av kvinna, signerad Lehman vertikalt, olja på duk, ca 64 x 47 cm
Tryckskador, färgbortfall och krackelyr.
526849
2018-03-13