Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KYLARGRILL, "MG" (Morris Garage), 1900-talets andra hälft, förkromad aluminium, med märkes emblem, ca 39x70 cm
Mindre ytslitage, med upphängningsfäste
526854
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här