Kylargrill MG

Kylargrill MG
Kylargrill MG
Kylargrill MG
Kylargrill MG
Kylargrill MG
Kylargrill MG
Kylargrill MG
Kylargrill MG

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KYLARGRILL, "MG" (Morris Garage), 1900-talets andra hälft, förkromad aluminium, med märkes emblem, ca 39x70 cm

Mindre ytslitage, med upphängningsfäste

526854

2018-03-13