Venini vas 1960-tal

Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal
Venini vas 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VENINI, vas, 1960-tal, Italien, opalino, grön/turkos, graverad signatur venini italia, höjd 37 cm

Smärre fotringsnagg, glasmassa med enstaka bubblor

526865

2018-03-13