Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VENINI, vas, 1960-tal, Italien, opalino, grön/turkos, graverad signatur venini italia, höjd 37 cm
Smärre fotringsnagg, glasmassa med enstaka bubblor
526865
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här