Vitrinskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, senempire, fanér i valnöt samt rot, träskuren dekor, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 260, 121x56 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall

526870

2018-03-13