Golvvaser Japan

Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVASER, 1 par, 1900-tal, Japan, polykrom dekor i form av blomsterurnor, höjd ca 83 cm

En golvurna med omfattande lagningar, den andra med nagg på mynning

526896

2018-03-13