Gunilla Digman-Wedel oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA DIGMAN-WEDEL (samtida): "Waxholms gamla och nya Rådhus", signerad, a tergo betitlad och signerad Gunilla Digman Wedel 1984, olja på duk, ca 33x46 cm cm

526899

2018-03-13