Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, låda i sargen, höjd ca 74, 116x72 cm, vardera klaff ca 65 cm
Slitage, skiva med spricka
526915
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här