Slagbord 17/1800-tal

Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

2 000 SEK

SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, låda i sargen, höjd ca 74, 116x72 cm, vardera klaff ca 65 cm

Slitage, skiva med spricka

526915

2018-03-13