Byrå Börge Mogensen

Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, fanérat i ek, nyckelbussningar i mässing, 6 lådor, höjd ca 105, 75x37 cm, nyckel finns

Slitage, fanerskada

526929

2018-03-14